Monthly Deal

Public·68 members

Нови Пазар Спартак uživo prenos 21 децембар 2023 Фудбал

Novi Pazar. 2. 3. 05.12. RFK Novi Sad. Vojvodina. 0. 2. 01.11. Metalac. Radnički Niš ... Spartak Subotica. 2. 0. 01.11. Jedinstvo Ub. Partizan. 0. 1. 01.11.

Otkako su krenuli s centra, oni su počeli da pritiskaju protivnika, da vrše veoma visok presing i to je urodilo plodom, pošto u prvoj trećini utakmice, Novi Pazar nije prešao ni centar. Zvezda je iskoristila to, imala je šansu za šansom, mogla je da povede već od 2. minuta, ali je tada golman Novog Pazara bio odličan. 2' - Evo i prvog pokušaja na meču, Zvezda je presingom naterala na grešku Novi Pazar, Žan Filip Kraso je dobio loptu, šutirao je, ali je otišla mnogo dalko od gola. Odmah u nastavku dolazi do velike prilike Kangva, ali promašio je čisti zicer! 1' - Startovao je meč na Marakani! KOMENTAR PRE MEČA: Fudbaleri Crvene zvezde su protekle nedelje poraženi od Voždovca sa 3:2 u Superligi Srbije, te zbog toga i traže "oprost" od svojih navijača na svom terenu, gde će im rival u novom, petom kolu, biti Novi Pazar. Novi Pazar možda stiže u Beograd u najnezgodnijem mogućem terminu, pošto Crvena zvezda takođe slavi i rođendan Marakane, a i potreban je "restart" zbog činjenice da su na "Krovu" doživeli veoma neugodan poraz od Voždovca. 75' - Jovanović izrasta u heroja Partizana! Čuda pravi golman crno-belih u ovim momentima na terenu! Najpre brani nogom udarac Šćepovića sa pet metara, a zatim Sise ne uspeva da na drugoj stativi ubaci loptu u mrežu! 74' - Jovanović ponovo spašava Partizan! Maestralni dodavanjem u prostor Ljajić proigrava Čilijaka, ali golman Partizana maestralno interveniše! 71' - Žuti karton u redovima Novog Pazara dobija Suma, koji je oštro protestvovao kod sudije tražeći prekršaj na sredini terena. Omaleni ofanzivac uneo se u lice sudiji i rizikovao da bude i stože sankcionisan. 70' - Prvi žuti karton u redovima Partizana dobija Belić zbog povlačenja Momčilovića na sredini terena. TOK MEČA UŽIVO: 86' - Kakva šansa za Ergelaša, mogao je Novi Pazar do izjednačenja! 77' - Odmah smanjuje Novi Pazar preko Saše Jovanovića koji postiže gol! 77' - Proverava sudija VAR sada zbog Mitrovića i da li ima elemenata za kazneni udarac. I bio je to penal, Kanga je s penala postigao gol! 61' - Ogromna prilika! Piter Olajinka je ostao oči u oči sa gomanom Mirkovićem, pokušao je da ga prebaci, ali je golman Novog Pazara još bolje odbranio. 56' - Dobra prilika za Crvenu zvezdu! Stefan Mitrović je uzeo loptu, napravio je nekoliko driblinga i šutirao je, potom je lopta iz odbitka došla do Osmana Bukarija, on je centrirao, ali je Mirković dobro odbranio. 52' - Prekinut je meč zbog bakljade Delija na stadionu, ali je brzo nastavljen. Novi Pazar rezultati uživo, rezultati, raspored, Novi Pazar - Spartak Subotica uživo | Nogomet, SrbijaPOMOĆ: Vi ste na Novi Pazar rezultati stranici u sekciji Nogomet/Srbija. Rezultati. com stranica nudi rezultate uživo, konačne i trenutne rezultate, poredak i detalje utakmice (strijelci, crveni kartoni, usporedbu tečajeva... ) za ekipu Novi Pazar. Osim rezultata za ekipu Novi Pazar, možete pratiti preko 1000 nogometnih natjecanja iz više od 90 zemalja diljem svijeta na Rezultati. com stranici. Samo kliknite na ime zemlje u lijevom meniju i odaberite natjecanje (nacionalna liga, kup ili neko drugo natjecanje). Usluga Novi Pazar rezultati se ažurira u stvarnom vremenu. Sljedeće utakmice: 21. Ipak, igrao se 8. minut kada je Aleksandar Dragović dao gol za 1:0 i za delirijum Delija na Marakani. Nastavila je Zvezda potom da pritiska, da muči i "davi" rivala, ređali su šanse, ali bez realizacije. Foto: MN Press/Marko Metlaš Počelo je i drugo poluvreme, a tada se i Novi Pazar malo probudio. Počeli su sada i gosti da napadaju, ali nisu došli do gola. Ulaskom Marka Šćepovića, a zatim i Sejdube Sume ekipa Siniše Dobrašinovića je dobila dodatno na oštrini i kako je susret odmicao Aleksandar Jovanović je bio na sve većim iskušenjima. Već nakon šest minuta igre u nastavku golmana Partizana je izašao kao pobednik u situaciji jedan na jedan sa Ergelašom, da bi dva minuta kasnije na drugoj strani Zahid ozbilno namučio Mirkovića lukavim udarcem sa ivice šesnaesterca. Po završetku susreta došlo je i do gužve na terenu nakon što je jedan član stručnog štaba Novog Pazara ušao u klinč sa rezervnim golmanom Partizana Nemanjom Stevanovićem, ali na svu sreću sve se ubrzo završilo bez težih incidenata. Kraj! 90'+2 - Mogao je Menig da stavi tačku na utakmicu ali je kontru završio udarcem preko gola sa ivice šesnaesterca. 85' - Gol Partizana trenutno je pod opsadom! Marko Šćepović je pokušao glavom nakon centaršuta Ljajića, ali je lopta završila preko prečke. Crvena zvezda je iz jednog od mnogobrojnih napada došla i do penala, koji je načinjen na Stefanu Mitroviću, kada je sudija morao da gleda VAR. Loptu je tada uzeo Gelor Kanga, igrao se 77. minut meča, a Gabonac je bio siguran. Tada je Zvezda pomislila i da je sve gotovo, međutim, Novi Pazar je krenuo s centra, Saša Jovanović je iskoristio nepažnju odbrane i postigao je gol za 2:1, čime je uneo nervozu. Nervoza kod Crvene zvezde je mogla da ima i mnogo deblji kraj, pošto je i Mitar Ergelaš imao priliku u 85. minutu susreta, kada je šutirao pored gola Omrija Glazera. Jovanović je petnaestak minuta pre kraja imao još dve izuzetne intervencije, kada je prvo pravovremeno ušao u šut Čilijaku, a u sledećem napadu i nogom odbranio udarac Šćepovića sa pet metara. Nakon druge situacije, lopta se na drugoj stativi odbila i do Sisea koji nije uspeo da je ubaci u mrežu. To je bila i poslednja ozbiljna šansa Pazaraca na meču, pošto je Partizan do kraja uspeo da neutralize sve njihove napade i odnese zlata vredna tri boda. Jednu od najbećih šansi za domaćina u 61. minutu je imao danas vrlo ratoborni i motivisani Suma, koji je na pet metara od gola primio pas Šćepovića, ali je u poslednjem momentu bravurozno intervesnisao Svetozar Marković i pravovremenim uklizacanjem sprečio izjednačenje. Inače, fudbaler iz Gvineje je sredinom drugog poluvremena imao žustru raspravu sa sudijom Milanovićem, koji mu je pokazao žuti karton nakon što mu se kapiten Pazaraca uneo u lice nezadovoljan jednom odlukom. Na kraju, Zvezda je došla do pobede, ali ukoliko se uzme u obzir i to da je u prethodnom kolu došao poraz od Voždovca, moraće Zvezda mnogo toga da popravi pred okršaje u Ligi šampiona protiv timova poput Mančester sitija i Lajpciga. Crvena zvezda - Novi Pazar 2:1 Crvena zvezda: Glazer - Dragović, Mijailović, Rodić - Bukari, Mitrović - Kangva, Stamenić - Lučić - Olajinka, Kraso. Novi Pazar: Mirković - Andrić, Azemović, Sise, Anan - Ergelaš, Momčilović, Čirjak, Adešina - Obradović, Karaklajić. Спартак Нови Пазар uživo online 15 новембар 2023 Спорт ТВ 28. 10. 2023. — Novi Pazar - Partizan (Foto: STARSPORT) Tok meča Kraj utakmice! Pobeda Novog Pazara nad Partizanom sa 1:0. 90' - Gužva u petercu Partizana. Na ... [СПОРТ<<<] ИМТ Нови Београд Спартак utakmice uživo ИМТ Нови Београд Црвена звезда utakmice uživo 28 октобар 2023 pre 2 sata — Fudbaleri Crvene zvezde gostuju IMT-u u utakmici Superlige posle poraza u Ligi .