Monthly Deal

Public·68 members

[[[VEZI ONLINE@@][]] CFR Cluj vs Universitatea Cluj în direct 2022 21 decembrie 2023

11 dec. 2023 — (Sportul viu-) Dinamo București vs Universitatea Cluj în direct 2022 11 decembrie 2023 26 nov. 2023 — Suivez le match FC Rapid Bucarest ...

Târnovanu și-a salvat formația de la sequel-ul "Silkeborg", unu la unu cu Chipciu (47), după o fază în care oaspeții au fost din filmul "Păcălicii", cu Thiam pasând cu călcâiul printre picioarele lui Tamm, Pantea fiind apoi depășit categoric. Când lucrurile funcționeau "mai mult ca perfect" pentru U, Romario Pires a făcut o imprudență colosală, de i-a reproșat și Eugen Neagoe, cu toate odele lansate dinspre galerie către brazilian. CFR Cluj-Napoca 2-1 Universitatea Cluj (Oct 23, 2022) Final Score - ESPNMatch FormationsNo. Name12Plamen Iliev44Denis Florentin Ispas2Stefan Vladoiu18Florin Ilie8Martin Remade17Andrei Pitian16Ioan Filip30Ovidiu Horsia10Florian Nichita Haita52Romário98Gabriel Simion94Ovidiu Bic93Mamadou Thiam9Adrian Balan80Lóránd-Levente FülöpSubstitutes97Albert Hofman19Matei Moraru5Marius Briceag33Andrei Cristian Gorcea4Krystian NowakGame InformationCluj Arena2:00 PM, October 23, 2022Cluj-Napoca, Romania Attendance: 24, 500Referees:Radu PetrescuMatch TimelineUniversitatea ClujCFR Cluj-Napoca232545545861626970717983868790+290+390+5Romanian Liga 1 StandingsTeamGPWDLGDPFCSB211353+1844Universitatea Craiova21975+834CFR Cluj-Napoca20965+1233Rapid Bucuresti20884+1232Sepsi Sfantu Gheorghe20857+229Universitatea Cluj20785+129FC Farul Constanta20857-129Hermannstadt206104+428U Craiova 1948218310027Petrolul Ploiesti215124027Otelul Galati205114+226UTA Arad21597-524Voluntari20668-724CSMS Iasi21588-623Dinamo Bucuresti203413-1913FC Botosani200911-219Romanian Liga 1 StandingsTeamWLROU NewsRomania's FCSB deny owner's suggestion to not pick vaccinated playersRomanian side FCSB will not drop players who have received the COVID-19 vaccine after their owner Gigi Becali suggested they would. CFR Cluj Totuși, imediat după baraj, amatorii din campionatul regional au ajuns direct în Divizia B: a avut loc o a patra fuziune din istoria fotbalului feroviar clujean ... VIDEO CU FAZA. Thiam, gol superb pentru 1-0 în U Cluj - FCSB După reușitele-șoc ale lui U, cu Șut și Edjouma pe post de servanți, transversala lui Thiam, la ultima fază a primei părți, l-a enervat atât de tare pe MM Stoica, încât nu a mai așteptat finalul reprizei, plecând nervos spre vestiare. U Cluj, lecție pentru FCSB Chipciu le-a arătat lui alde Coman, Tavi Popescu și Olaru că el a bătut Ajax și Chelsea într-o vreme când FCSB era numai una. Staff-ul tehnic a operat trei modificări la pauză, au schimbat tusea cu junghiul. primasport. ro va reda în regim live video & text cele mai interesante faze ale întâlnirii cum ar fi golurile, paradele spectaculoase sau deciziile VAR. Programul transmisiunilor Prima Sport din etapa a 19-a din Superligă Vineri, 8 decembrie Ora 19:00: Poli Iaşi – UTA, în direct la Prima Sport 2 Sâmbătă, 9 decembrie Ora 20:45: Rapid – FC Voluntari, în direct la Prima Sport 1 Duminică, 10 decembrie Ora 14:00: FC Hermannstadt – Universitatea Craiova, în direct la Prima Sport 2 Ora 17:00: Farul – Petrolul, în direct la Prima Sport 1 Ora 20:00: CFR Cluj – FCSB, în direct la Prima Sport 1 Luni, 11 decembrie Ora 17:00: FC ”U” Craiova – FC Botoşani, în direct la Prima Sport 2 Ora 20:45: Dinamo – ”U” Cluj, în direct la Prima Sport 1 Marţi, 12 decembrie Ora 17:00: Oţelul – Sepsi, în direct la Prima Sport 1 Echipele probabile: CFR Cluj (4-4-2): R. Universitatea Cluj - FCSB 2-1, în etapa cu numărul 16 din SuperLigă! Thriller de HalloweenArticol de - Publicat luni, 31 octombrie 2022 22:54 / Actualizat luni, 31 octombrie 2022 22:55 Universitatea Cluj a învins-o pe FCSB, scor 2-1, în ultimul meci al etapei cu numărul 16 din SuperLigă. Pe Cluj Arena au fost prezenți 17. 500 de spectatori, număr oficial. FCSB a bântuit în prima repriză pe Cluj Arena, iar la pauză a plecat înfricoșată la cabine, fără să înțeleagă ce-a lovit-o! Echipa lui Nicolae Dică a fost băgată în sperieți de golurile lui Thiam și Ioan Filip, de "materialele" pe care "Șepcile roșii" le-au băgat și s-au bătut pentru fiecare minge după debutul de tatonare, de devotamentul arătat de Chipciu. În minutul 51 Florinel Coman a înscris cu un şut superb, de la distanţă, dar arbitrul VAR, George Găman a semnalizat un fault la o fază anterioară şi Sebastian Colţescu a anulat golul după consultarea VAR, pentru un fault al lui Creţu la Otele. Bucureştenii au pus presiune şi au ratat prin Băluţă şi Compagno, au dominat repriza secundă, însă CFR putea da lovitura în minutul 88, prin Juricic, care a trimis pe lângă poartă. S-a încheiat 1-1 şi FCSB rămâne lider, cu 38 de puncte, urmată în clasament de CFR Cluj, cu 33 de puncte. CFR CLUJ: R. Sava - Kresic, M. Ilie, Morgan (E. Krasniqi 61) - Mogoş, Muhar, Tachtsidis (Cvek 80), Camora – Avounou (Fică 70), Bîrligea (Deac 70), Otele (Juricic 89). CFR 1907 | Site-ul oficial al echipei CFR 1907 Cluj CFR CLUJ – UTA ARAD 0-0 · BILETE ONLINE PENTRU MECIUL CU U CLUJ. CFRiști, ultimele bilete pentru #DerbyDeCluj sunt acum disponibile atât online, cât și la casele ... Rapid vs Universitatea Cluj în direct 2022 27 noiembrie 2023 26 nov. 2023 — Rapid vs Universitatea Cluj în direct 2022 27 noiembrie 2023 Răducioiu a răbufnit în direct când l-a auzit pe Florinel Coman: „E lipsă de . Min. 7: GOL CFR Cluj! Tachtsidis profită de pasa greşită a lui Pantea şi deschide scorul cu un şut fără speranţe pentru Târnovanu. Min. 1: Ocazie pentru CFR Cluj! Avounou şutează violent la colţul scurt din interiorul careului, iar Târnovanu respinge cu mari emoţii. Min. 1: A început meciul! CFR Cluj – FCSB, derby-ul etapei a 19-a din Superliga României, va fi transmis în direct de către Prima Sport 1, duminică, de la ora 20:00, şi online de către platforma www. primaplay. ro, locul unde se văd toate jocurile din Superliga României şi cele mai importante dueluri din Liga a 2-a. În acelaşi timp, site-ul www. Digi Sport - stiri din sport, meciuri live - Spectacolul campionilor! Exclusiv FCSB e la 10 puncte de locul doi, iar Marius Lăcătuș a dat verdictul în lupta pentru titlu: ”Știți cum e la noi” SuperLiga Știri despre echipa favorită Adrian Mazilu a jucat ultimul meci pentru Farul! I-a transmis un mesaj lui Gică Hagi înainte de a pleca la Brighton SuperLiga A dat lovitura la 46 de ani: contract de 500. 000 €! ”Dacă sunt provocată, scot colții” Special Video Video Florinel Coman, execuție de geniu în Poli Iași - FCSB: "De când s-a retras Hagi n-am mai văzut așa ceva! " Rapid, amendată de FRF! SuperLiga După ce s-a propus naționalei Italiei, Mario Balotelli vrea să joace și în UCL: ”Să mă transfere în ianuarie! ” Serie A ProFm Lili Sandu, în rochie mini, strânsă pe trup, a trecut cu brio examenul seducției. cfr cluj vs u cluj (U4GYLP7J): CFR Cluj vs CS U Craiova CFR Cluj vs. Universitatea Cluj Soccerway. Bahasa Indonesia Chinese simplified CFR Cluj vs. Universitatea Cluj. Summary H2H Comparison. Match preview. CFR Cluj - Află cele mai noi știri - Vezi principalele statistici - Citește materiale EXCLUSIVECitarea se poate face în limita a 250 de semne. Nici o instituţie sau persoană (site-uri, instituţii mass-media, firme de monitorizare) nu poate reproduce integral scrierile publicistice purtătoare de Drepturi de Autor fără acordul GANDUL MEDIA NETWORK SRL. Decizia ONJN nr. Min. 88: Ocazie pentru CFR Cluj prin Juric! Ardelenii au fost foarte aproape să dea lovitura pe finalul partidei. Min. 88: Ocazie pentru FCSB! Florinel Coman îi centrează lui Andrea Compagno, care reia la colţul scurt pe lângă poarta apărată de Răzvan Sava. Min. 68: Ocazie pentru FCSB! Sava intervine la şutul lui Coman. Băluţă, aflat în ofsaid, şutează lamentabil. Min. 61: Ocazie mare pentru FCSB de gol prin Andrea Compagno. Min. 60: Ocazie pentru FCSB! Alexandru Băluţă este foarte aproape să înscrie un eurogol! Min. 55: Fază periculoasă pentru CFR Cluj! Bîrligea şutează slab din careul oaspeţilor. Min. 51: Florinel Coman înscrie un eurogol, însă bijuteria sa este anulată de VAR pentru un fault discutabil al lui Valentin Creţu asupra lui Otele. Min. 46: A început a doua repriză! Dublă schimbare la FCSB: intră Octavian Popescu în locul lui Ovidiu Popescu, intră Creţu în locul lui Pantea. Universitatea Cluj - FCSB 2-1, în etapa cu numărul 16 din 31 oct. 2022 — Universitatea Cluj a învins-o pe FCSB, scor 2-1, în ultimul meci al etapei cu numărul 16 din SuperLigă. Pe Cluj Arena au fost prezenți ... Min. 45 + 4: La pauză scorul este 1-1! Min. 45: Schimbare la FCSB: iese Darius Olaru accidentat, intră Mihai Lixandru. Min. 40: Ocazie pentru FCSB! Şut trimite din afara careului mingea periculos, însă Sava are un răspuns pe măsură. Min. 26: GOL FCSB! Florinel Coman îi oferă lui Darius Olaru o pasă boltată peste defensiva clujenilor, iar căpitanul ”roş-albaştrilor” înscrie un gol acrobatic. Min. 20: Fază periculoasă pentru FCSB! Florinel Coman centrează, iar Alexandru Băluţă trimite cu capul, însă Răzvan Sava reţine fără mari emoţii. Tensiune mare înainte de CFR Cluj - U Cluj. „Lași, penibili acum 11 ore — Partida CFR Cluj - U Cluj este programată joi, de la 19:45, în direct pe Digi Sport 1, pe aplicația Digi Sport și pe siteul digisport.ro. VIDEO ǀ CFR Cluj – FCSB 1-1! Lidera din Superligă putea să se desprindă de principala urmăritoare fără intervenţia controversată din partea VARmail-share icon Email Echipa bucureşteană FCSB a încheiat la egalitate duminică seara, în deplasare, scor 1-1, cu formaţia CFR Cluj, în etapa a 19-a din Superligă. FCSB a avut un gol anulat după o fază controversată. Clujenii au început tare meciul din Gruia şi Târnovanu a respins şutul lui Avounou, în minutul 1, iar în minutul 7 Tachtsidis a reuşit să deschidă scorul, cu un şut din careu. Oaspeţii au revenit şi au egalat pe tabelă în minutul 26, când Florinel Coman a trimis o pasă perfectă şi Darius Olaru a înscris. Răzvan Sava a scos şutul lui Şut, din minutul 40, pentru ca pe final de repriză Olaru să se accidenteze, după un duel cu Avounou şi să fie înlocuit. U Cluj vs CFR Cluj în direct 2022 2 noiembrie 2023 1 nov. 2023 — U Cluj vs CFR Cluj în direct 2022 2 noiembrie 2023 (Transmitere live<))) CFR Cluj vs Sepsi în direct 2022 05.10.2023 În medie, CFR Cluj ...